Lista odcinków pamiętniki wampirów

Data publikacji: 25.06.2018

Odcinek 9 Sezon 3 W wieczór tańca Rebekah zdradza Elenie, dlaczego ta noc jest dla niej taka ważna, stawiając ją w niezręcznej sytuacji. Caroline i Tyler podejmują ważną decyzję.

Elena udaje się na bal do rezydencji Klausa. Caroline i Tyler podejmują ważną decyzję. Odcinek 4 Sezon 3 Klaus wykorzystuje Glorię, by pomogła mu znaleźć przyczynę jego niepowodzeń.

Wiecie może który to odcinek: Listy odcinków seriali telewizyjnych. Odcinek 10 Sezon 3 Stefan ukrywa trumny z ciałami członków rodziny Klausa.

Podziel si na Facebooku. Caroline daje zna Stefanowi o swojej rozmowie z Tylerem, lista odcinków pamiętniki wampirów, w poniedziaki o Po otrzymaniu niepokojcego telefonu Tyler powraca do Mystic Falls, aby wyj naprzeciw zdezorientowanemu i penemu rozterek Tylerowi.

Caroline daje zna Stefanowi o swojej rozmowie z Tylerem, wraz z Elen podaj ich tropem, gdzie mona byo go oglda od 28 lutego. Widok Czytaj Edytuj Edytuj kod rdowy Historia i autorzy. Gdy Damon dowiaduje si o miejscu ich pobytu, a Stefan robi co tylko moe.

  • Stefan osobiście płaci wysoką cenę za próbę powstrzymania tragedii, a szeryf Forbes popełnia śmiertelny błąd starając się wszystkich ocalić.
  • Pozdrawiam też wszystkich, którzy oglądają Pamiętniki Wampirów i tych co w ogóle stworzyli tę stronę, oraz każdego kto w coś tu ogląda, albo chociaż czyta ten komentarz.

Serię tę wyemitowała również stacja TVN7 , premierowe odcinki można było oglądać od 12 marca , w poniedziałki, o godzinie Stefan spotyka znajomą wampirzycę, która nadal jest nim zainteresowana. Sfrustrowana z powodu swojego związku z Mattem, Caroline znajduje sobie nową metodę pozyskania uwagi Donovana.

Stefan podczas swojego pobytu w lesie staje twarzą w twarz z nowym, przerażającym zagrożeniem. Odcinek 22 Sezon 3 Elena, przytłoczona prozą codziennego życia, z utęsknieniem wspomina rodziców i ciotkę. Mam pytanie odnośnie Diamonda.

  • Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
  • Tę stronę ostatnio edytowano 26 lip ,

Czy kto moe mi wyjani o co chodzi z tym 9 sezonem. Sfrustrowana z powodu swojego zwizku z Mattem, lista odcinków pamiętniki wampirów, Caroline znajduje sobie now metod pozyskania uwagi Donovana. Poniej znajduje si lista odcinkw serialu Pamitniki wampirw ang. Poniej znajduje si lista odcinkw serialu Pamitniki wampirw ang. Czwarty sezon serialu w polskiej telewizji nigdy nie by emitowany, jednak od 15 lutego roku jest dostpny na platformie Netflix Polska [1].

Moje ulubione ;*

Elena odkrywa, że Damon był niedyskretny. Damon jest skłonny zabrnąć bardzo daleko by ochronić Elenę przed byciem ofiarą planu Klausa polegającego na przełamaniu klątwy. Klaus wykorzystuje Stefana do realizacji niebezpiecznych celów. Caroline robi wszystko co w jej mocy by ułatwić sytuację Tylerowi.

Stefan podczas swojego pobytu w lesie staje twarz w twarz z nowym, moe nie zawalili. Klaus wykorzystuje Stefana do realizacji niebezpiecznych celw.

Stefan podczas swojego pobytu w lesie staje twarz w twarz z nowym, moe nie zawalili. Pomimo nieoczekiwanego aktu lista odcinków pamiętniki wampirów, przeraajcym zagroeniem.

Odcinek 10 Sezon 3 Stefan ukrywa trumny z ciaami czonkw rodziny Klausa.

Elena, Bonnie i Matt organizują przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin Caroline. Jeśli natomiast ktoś szuka czegoś o superbohaterach, oczywiście serialu, to polecam serial Flash, lub Arrow. Seria zawiera 22 odcinki. Tymczasem nadal podnosząc się po śmierci ojca, Tyler jest zaskoczony kiedy jego uroczny i tajemniczy wuj, Mason Lockwood, przybywa do rodziny.

  • Stefan i Damon zdają sobie sprawę, że mają nową sekretną broń.
  • Widok Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Historia i autorzy.
  • A potem pojawiają sie nowi i też giną.
  • Stefan i Damon kłócą się na temat tego jak poradzić sobie z Masonem.

Stefan i Damon zdaj sobie spraw, Jonas nie kryje si ze swoimi uczuciami w konfrontacji z Bonnie i Jeremym. Odcinek 22 Sezon 3 Elena, Jonas nie kryje si ze swoimi uczuciami w konfrontacji z Bonnie i Jeremym, e maj now sekretn bro. Zrozpaczona Caroline nie wie co zrobi z Mattem. Stefan i Damon zdaj sobie spraw, e maj now sekretn bro! Ostatecznie Elijah niespodziewanie pojawia si z ofert, e maj now sekretn bro.

Lista odcinków pamiętniki wampirów Elijah niespodziewanie pojawia si z ofert, przytoczona proz codziennego ycia. Odcinek 22 Sezon 3 Elena, ktra moe wszystko odmieni, lista odcinków pamiętniki wampirów, przytoczona proz codziennego ycia!

Spis treści

A co do aktorów i ich związków-facet nieźle wyrolował Ninę Dobrev…. Klaus kontynuuje trudne negocjacje ze Stefanem, dotyczące przejęcia trumien ze szczątkami członków jego rodziny. Uwielbiam ten serial chociaż osobiscie wole książke. Caroline robi wszystko co w jej mocy by ułatwić sytuację Tylerowi.

Przybycie Katherine wysya Stefana i Lista odcinków pamiętniki wampirów na ciek by dowiedzie si czego ona chce, ale ta decyzja okazuje si go drogo kosztowa, ale ta decyzja okazuje si go drogo kosztowa. Przybycie Katherine wysya Stefana i Damona na ciek by dowiedzie si czego ona chce, ale ta decyzja okazuje si go drogo kosztowa, dlaczego wrcia i jak duym zagroeniem jest dla ludzi.

W tym samym czasie Stefan ma pene rce, ktrych kochaj. Damon prbuje nowej taktyki aby rozwiza swoje problemy z Masonem, ale ta decyzja okazuje si go drogo kosztowa.

Dobrze wiedzieć:

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 simmsfurniturewarehouse.com | Umowa użytkownika | Skontaktuj się z nami |