Nie ładują się filmy na youtube

Data publikacji: 12.03.2018

Co znaczy raz szybko raz wolno? Nie ładujące się filmiki, już sprawdzałam wszystkie ustawienia itp.

Coś złego się dzieje. W międzyczasie nic nie instalowałem. Witam, również jestem w T-mobile i również mam ten sam problem chyba właśnie od kilku dni. Otóż mam taki mały problem. Szukaj     lukasso44 Szczęśliwy zakochany ; Liczba postów:

Nie, router nie spowalnia YT. Sprbuj w innej przegldarce Mimo jego wyczenie problem nie ustpi! Sprbuj w innej przegldarce Mimo jego wyczenie problem nie ustpi. Wybrane wtki Wolno adujce si filmiki na YouTube.

Szukaj     karolajn Świeżo upieczony Liczba postów: Tryby wyświetlania wątku Wolno ładujące się filmiki na YouTube! Brak internetu w przeglądarce.

Prywatne wiadomości Panel użytkownika Kto jest online Szukaj Moja ulubiona gra w transformers. Nie, router nie spowalnia YT. Zaktualizujcie adobe flash player: Niektóre strony się nie ładują przez WiFi.

Chyba naprawdę trzeba coś z tym zrobić, bo to już nie pierwsza taka dziwna sytuacja np.

Problem dotyczy jednak caej sieci. Opisz dokadniej swj problem. Tylko ,e ogldaam filmy na megavideo przez rok i nigdy nic takiego mi si nie zdarzao a do teraz. Tylko ,e ogldaam filmy na megavideo przez rok i nigdy nic takiego mi si nie zdarzao a do teraz. Opisz dokadniej swj problem. Mimo jego wyczenie problem nie ustpi.

U mnie już jest w porządku. Czy da się pobrać z Facebooka filmiki hurtem? Puńta odpowiedział a Tak to powinno wyglądać , tylko oczywiście z twoimi wynikami.

Jednake przedwczoraj take z rana byo poprawnie. Szukaj     Ogoszenie karolajn wieo upieczony Liczba postw: Gdy wczam YouTube i wybieram jaki filmik to bardzo rwie i nie da si oglda.

Jednake przedwczoraj take z rana byo poprawnie.

Ale nie piszcie czegoś w stylu "nie wiem" , to nie rozwiąże problemu: Pewnego razu, to nie miałem internetu przez parę dni.

Określ czasowo ile sie np. Co znaczy raz szybko raz wolno?

Gdy wczam YouTube i wybieram jaki filmik to bardzo rwie i nie da si oglda. Od jakiej firmy masz net. Od jakiej firmy masz net! Od jakiej firmy masz net. Tryby wywietlania wtku Filmy na Youtube si nie aduj.

Sprbuj w innej przegldarce Poka wersj do druku Subskrybuj ten wtek.

Bo już za dużo było takich sytuacji. Otóż mam taki mały problem. Wolno działające Google i Youtube.

Nie no rozmieszye mnie do ez Oprcz pingu to nic innego nie mabardziej mi chodzio jaki test wykae szybko cza w czasie rzeczywistym. Filmy na Youtube si nie aduj a kto std w ogle dzwoni do nich i pyta dlaczego tak si dzieje.

Filmy na Youtube si nie aduj Kolego te mam ten problem.

Dobrze wiedzieć:

Komentarze

  1. Jak filmik krótki tym się szybciej łąduje , a jak dłuższy to wiadomo, dłużej. Dziwne, skoro strony ładują się całkowicie normalne.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 simmsfurniturewarehouse.com | Umowa użytkownika | Skontaktuj się z nami |